Купівля вторсировини у Вінниці

Наші послуги >

ВИВІЗ ВТОРСИРОВИНИ

ВАНТАЖНИКИ

СТВОРЕННЯ СОРТУВАЛЬНОЇ СТАНЦІЇ

Наші переваги

Високі ціни

Наша компанія пропонує вигідні ціни з викупу вторинної сировини. Наші ціни і сервіс порадують Вас!

Вивеземо в день звернення

Зробіть замовлення і ми вивеземо Вашу вторсировину в день звернення.

Власні вантажники

Наявність великої кількості власних вантажників дозволяє оперативно виконувати великий обсяг замовлень.

Індивідуальний підхід

Ми цінуємо кожного клієнта. Звернувшись до нас 1 раз, Ви зрозумієте, що працюєте з професіоналами.

Миттєвий розрахунок

Не потрібно їхати з машиною, чекати поки розвантажать, розрахуються. Ми зробимо зважування і розрахунок відразу на Вашому складі.

Більшість з нас не замислюється над проблемою утилізації використаних продуктів, наприклад, макулатура, склотара, поліетилен, пластик, вторинну сировину, алюміній, склобій і багато інших матеріалів. Знаємо ми, що в середньому доросла людина виробляє близько 1,8 кг сміття в один день? Що станеться, якщо все це сміття накопичиться на полігонах? Велика частина відходів, таких як, пластик, поліетилен, скло швидко не розщеплюються, будуть потрібні сотні років для природної деградації. А це викличе негативний вплив на навколишнє середовище. Переробка є одним з найбільш ефективних рішень для цієї проблеми. Давайте розглянемо деякі важливі факти, переробки та економічні вигоди.

Зростання населення призводить до збільшення обсягів сміття теж. Хоча в деяких регіонах, це сміття або спалений, або поховано, в деяких інших районах, відходи транспортуються на звалища, які були переповнені протягом багатьох років. У будь-якому випадку, екологічні та медичні проблеми, викликані цим сміттям неминучі. Чи є вихід? Так. Переробка дозволяє зменшити кількість сміття різко, тим самим, зменшуючи вплив на навколишнє середовище. Переробка включає в себе збір макулатури, склотари, політелену, пластика, склобіту, алюмінію, вторинної сировини, які можуть бути перероблені і виготовлені з нтх нові продуктів.

Наше підприємство приймає макулатуру, склотару, алюмінієві банки, ПЕТ пляшки, плівку ВД, склобій, побутову та автомобільну хімію. Є спеціально обладнані приймальні пункти, де проводиться здача перерахованих відходів.

Переробка біорозкладаючіх матеріалів має свої переваги. Хоча, використовувати біорозкладаючі відходи, наприклад макулатуру, яка не може заподіяти ніякої шкоди для навколишнього середовища, але утилізація такого паперу може заощадити тисячі дерев. Дослідження показують, що близько 500 тисяч дерев, необхідних для друку газет за один тиждень. Переробка газет (за один день) з однієї редакції, може заощадити близько 75 дерев. З цього прикладу, ми могли б зрозуміти величину впливу на навколишнє середовище викликано масовим виробництво матеріалів, наприклад, паперу, пластику, поліетилену, скла і т.д., і сміття, яке утворюється як тільки ці матеріали використовуються і відкидаються.