Купівля вторсировини у Вінниці

Пропозиція для ОСББ

Контейнери для сміття і вторсировини

За кордоном дуже часто можна побачити яскраві сміттєві ящики, колір яких відповідає виду відходів, які в них знаходяться. Ми пропонуємо діяти згідно з правилом «Почни з себе!» І встановити такі ящики у вашому дворі, щоб кожен учасник вашого ОСББ зміг внести свою лепту в поліпшення екологічного стану планети.

Сортувальна станція

Наша компанія пропонує вам допомогу в організації пункту прийому вторсировини, де ви зможете збирати макулатуру, пластик і склотару у жителів під’їзду. Ми допоможемо навчити людину, якого ви виберете на зборах ОСББ, як правильно приймати і сортувати вторсировину, а також будемо купувати у вас сміття за вигідними цінами. Від цього виграєте і ви, адже отримані гроші будуть йти на потреби ОСББ або кожного жителя особисто, і вся наша планета!

Погодьтеся, що допомогти нашій планеті зовсім неважко, якщо це буде робити кожен. Почніть зі свого двору, а наше підприємство вам обов’язково допоможе в цій благородній справі!


Щорічно в світовий океан викидають більше, ніж 13 мільйонів тонн пластмаси, через яку страждають в першу чергу риби та інші тварини, які його населяють, а також тварини, які харчуються морськими мешканцями – в тому числі і люди. Крім того, пластик, розкладаючись, викидає в повітря шкідливі речовини. А адже в смітті, яке ми викидаємо є й інші токсичні відходи! Саме через токсичні масел та інших отруйних речовин з’являються озонові діри і погіршується клімат.

Цієї проблеми можна було б уникнути, якби відпрацьований пластик та інше сміття відразу розділяли за категоріями, щоб його можна було простіше переробити або утилізувати! Тому дуже важливо приділяти належну увагу сортування відходів. Кожна пляшка, пакетик і папірець можуть принести замість шкоди користь, якщо використовувати їх правильно.