Компанія «ФОП Клемешов О.А» — прийом алюмінієвих банок

За більш детальною інформацією звертайтеся за тел. +380674307766.
Майже 50 років тому алюміній, як тара для напоїв, був використаний вперше. Саме зтого часу алюмінієва банка стала однією з найпопулярніших ємкостей для пива, газованої води, слабоалкогольних напоїв та іншої продукції цієї категорії. Причина цілком зрозуміла: метал стійкий до органічних кислот, які в надлишку містяться в продуктах бродіння, найкращий в якості упаковки через легку вагу.
Напої в жерстяних баночках завжди користувалися підвищеним попитом на ринку й легко знаходили збут. Проте виникла проблема: використана і розкидана всюди упаковка почала загрозливо засмічувати вулиці. Люди, спустошивши банку, не вважали за потрібне викинути її в урну та залишали будь – де. За кордоном до цього явища поставилися відповідальніше: з’явилися роздільні сміттєві контейнери, муніципальні установи систематизували прийом алюмінієвих банок. У результаті західна економіка стала «добувати» такий цінний метал як алюміній, переробляючи сміття. У країнах Євросоюзу були створені державні програми з утилізації тари. В багатьох магазинах встановили апарати для прийому скляних і пластикових пляшок, металевих пивних банок. Купуючи лимонад, на ціннику можна побачити дві ціни — напою і пляшки, здавши останню, отримуєш15- 20 євроцентів. У Німеччині або Фінляндії, не соромлячись, здають пляшки, не бачачи нічого поганого в тому, щоб повернути її в магазин й забрати свої кровні назад.
Поступово і в нашій країні почали розуміти, що здавати алюмінієві банки не тільки прибутково, але й корисно та важливо для екології. «ФОП Клемешов О.А» у числі перших звернув на це увагу та вже другий десяток років працює на ринку вторинної сировини. Прийом алюмінієвого брухту є одним з напрямків його діяльності.
Як з’ясували вчені, алюміній найбільш екологічний і нешкідливий для людини в якості тари, тому виробники так люблять його. Із часом в посуд з цього матеріалу почали розливати фанту, кока-колу, так звані «енергетики».У світі 97% усіх банок для напоїв роблять з алюмінію. Такий вал відходів в терміновому порядку потребує збору та вторинної переробки! Організувати прийом алюмінієвих банок не так вже й просто: це надто дрібні побутові відходи, споживачі не зацікавлені в зборі та здачі порожньої тари в пункти прийому металобрухту.
Для тих, хто вважає баночний лом другорядним і викидними ресурсом, а ціну на прийом алюмінієвих банок незначною, наведемо факт: на виготовлення нової алюмінієвої банки з вторсировини енергії витрачається менше на 95 %, ніж з первинного металу. Збір та утилізація банкової продукції відіграє не останню роль в економіці.
У компанії «ФОП Клемешова О.А» найкраща система прийому банок!
Саме тут можна здати банку в спеціалізовані пункти прийому алюмінієвого брухту. Мережу точок прийому організовано в найбільш зручних місцях Вінниці й області. Кожен пункт прийому алюмінієвих банок в області має під’їзні шляхи, продуману інфраструктуру. Партію брухту можна здати без жодних зволікань, із зручністю та швидкою оплатою. Також компанією організовано самовивезення алюмінієвої банки. Прийом алюмінієвої банки від організацій, які збирають брухт, здійснюється в обсязі від 1 тонни. Співпрацює«ФОП Клемешов О.А»і з дрібнооптовими заготівельниками-приватниками, для яких ваговий поріг може бути знижений.
З «ФОП Клемешов О.А» у вас не буде проблем з автотранспортом, навантажувальною технікою, ретельним зважуванням партії брухту на електронних вагах, запрошення фахівців-оцінювачів, організація вантажно-розвантажувальних робіт. Кваліфіковані фахівці компанії чесно оцінять вартість товару, розберуть алюмінієвий брухт по сортам, зважать будь-яку партію. Робота вантажників, наймання автотранспорту та спецтехніки не коштуватиме вам ні копійки! Бонусом стане ще одна послуга — прибирання вашої виробничої площадки або території зберігання вторсировини після відвантаження.
Наша ціна за банку найпривабливіша. Звісно, потрібно розуміти, що ціна на прийом алюмінієвих банок не може бути занадто високою. У порівнянні з цією категорією металобрухту електротехнічний алюміній або алюмінієвий профіль цінуються, звичайно, дорожче. Використані пивні, консервні й інші алюмінієві банки із зрозумілих причин здаються брудними, часто копані, в них міститься багато не металевих, сторонніх матеріалів. Проте наша ціна за кілограм зданої банки найвища в регіоні. Ми зацікавлені в постійних поставках брухту алюмінію й готові оплачувати партії банок без затримки. Якщо вторсировину компанія вивозить своїм транспортом з території зберігання, то наші співробітники розрахуються з вами на місці відразу ж після відвантаження. Щодня ми стежимо за курсом котирувань ціни алюмінію і коливаннями ціни на цей метал. Як пророкують аналітики, вартість такої цінної сировини як алюміній, найближчим часом у світі буде тільки зростати.
Ви не знаєте, куди здати алюмінієві банки? Телефонуйте нам — ми позбавимо вас клопоту, приїдемо і все вивеземо!