Що таке склобій?

У величезному числі випадків скляні відходи викликають асоціацію з склотарою. Що таке склобій? Це всі вироби зі скла які втратили споживчі якості. Викидати такі відходи не бажано, їх можна здати в наші організовані точки з прийому вторсировини вони приймають банки, пляшки, пляшечки різної форми. Якщо мова йде про невелику кількість відходів тоді їх вигідно здавати саме туди. Якщо у вас є великий обсяг битого скла, пляшок, банок зателефонуйте нашим менеджерам і сформуйте заявку на вивезення відходів, зусиллями нашої компанії Ви позбудетесь від зайвого і при цьому підзаробите.

Ціна на склотару у Вінниці буде залежати в першу чергу від виду скла. Наприклад, за скло відомих марок або пивних пляшок можна отримати гарну грошову винагороду. Вартість склотари в місті набагато більше, ніж у селищах.

Вимоги до склобою:

  • Не береться бите дзеркало і гартоване скло;
  • Бите скло з чужорідним предметом (камені, вугілля, залізо, кераміка);
  • Кінескопи;
  • Автомобільне скло триплекс.

Багато в чому, завдяки тому, що сьогодні знають, куди використовувати бите скло. Одним з пріоритетних напрямків залишається виготовлення надміцного бетону. Впровадження альтернативних технологій виробництва будматеріалів дає підставу вважати використання скла в якості сировини для відтворення найбільш перспективною галуззю. Але найбільш значущим напрямком використання склобою у всьому світі є виробництво пеноматеріалов, які можна застосовувати для ізоляції стін, перекриттів, покрівлі, при виготовленні сендвіч-панелей, для утеплення трубопроводів, теплових і холодильних агрегатів, а також використовувати як легкий заповнювач бетону. З конструкційної точки зору матеріал може випускатися в трьох принципово відрізняються видах: блоках (або плитах), гранулах (будівельний пісок або гравій) і безформних шматках (будівельний щебінь).

Так що будь що знаходить своє друге застосування.

Не будь байдужим — бережи природу!